Hosteslik kursu ücretleri

Hosteslik kursu ücretleri herhangi bir denetlemeye bağlı olsa da asla tam anlamıyla tatbikatı yapılamayıp, özel sektöre tabi ki müsamaalar yapılmaktadır. Fakat kuşkunuz olmasın. Bizler, bu yazımızda okuyup anlayacağınız üzere sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyata ulaştırma konusunda bu ülkede ve Avrupa standartlarına sahip bütün akredite sistemlerde kendini kanıtlamış bir firmayız.

Şimdi dilerseniz bu kursun içeriği ve göreceğiniz birkaç dersi inceleyelim. Daha sonra da fiyat bilgisi için sizleri iletişim menümüze ulaştırıp bizlere katılmanız için son adım olan üyelik işlemlerini konuşalım.

Hosteslik Kursu Ücretleri ve İçeriği

Öncelikle hosteslik veya kabin memurluğu olarak bilinen bu mesleğin eğitiminden bahsedelim. Bütün üniversitelerin Sivil Havacılık Ve Kabin Memurluğu bölümleri içerisinde yer alan ve genellikle 2 senelik önlisans programlarından biri olan bu eğitim alanını sizlere oldukça makul tutarlarda sunduğumuzu bilmenizi isteriz. Bizim eğitim anlayışımızda önce hosteslik kursu ücretleri değil, alacağınız eğitimin kalitesi önemli. Bu sebeple sizlere vereceğimiz dersler arasında;

– Sivil Havacılığa Giriş, Kabin Hizmetleri

– Sivil Pilotajlık ve Havacılık 

– Uygulamalı Psikoteknik ve Yöntemleme

– Uygulamalı Süpervizyon

konuları bulunuyor. Bilmeyenleriniz için ekstra belirtmemiz gerekirse, bu konular ve dersler çoğu havacılık okulunda bile akredite olmayan dersler arasında yer alır. Sizlere her uçağı ayrı ayrı ve üzerinde birebir meslek erbaplarımız ile durarak anlatmaya çalışıyoruz. 

Ücretlere gelecek olursak;

Özel bir üniversitede bu hosteslik kursu ücretleri minimum 45 bin tl gibi rakamlardan başlar. Fakat sizlere iş garantisi sunabilecek herhangi bir prensipli eğitim dahil vermezler. Potansiyelleri gereği iş imkanını ararken sizleri yalnız bırakıp sertifika pazarlığı yapmaktan ileriye gidemezler. Ancak endişelenmeyin. Bu uçuk ücretler karşısında oldukça komik rakamlar ödeyerek ulaşabileceğiniz eğitimimiz hem sizleri nitelikli ve aranan eleman yapacak, hem de ülkedeki en nitelikli sertifikayı ellerinize ulaştıracaktır. 

Asıl soru, sizler hiçbir işe yaramayacak bir sertifika için sırf marka bir üniversitenin ismini kullanmak mı istiyorsunuz? Yoksa mezun olur olmaz kendinizi kanıtlamaya ihtiyaç bile duymayacağınız en yetkin eğitimi bizler sayesinde kolayca alabilmek mi? Karar sizin.

bursa nilüfer dişçi ankara dershane bbl istanbul çukurambar dişçi
error: Content is protected !!