Hakkımızda

2013 yılında Ankara’da kurulan Ademer Eğitim Kurumları olarak vermiş olduğumuz tüm eğitimlerimizi yüksek tecrübeye sahip profesyonel hocalarımızla alabileceğiniz en profesyonel şekilde sizlerle buluşturuyoruz.
Çalışma şekillerimiz ve her adımımızla fark yaratıyoruz!

Önce sizi dinliyor, istekleriniz doğrultusunda ihtiyacınız olan eğitimleri en uygun şekilde size sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve size en kısa sürede alabileceğiniz en güçlü eğitimleri sunuyoruz. Eğitimlerimiz için gerekli ekipman, canlı dersler, ders videoları, süpervizyonlar gibi her adımda önce sizin ihtiyaçlarınızı anlıyor ve bu şekilde başarı alt yapısını oluşturuyoruz. Bu nedenle yaptığımız her işin arkasında duruyor ve gülümseyen yüzlerle sizi sertifikalarınıza kavuşturuyoruz.

VİZYONUMUZ

Eğitim kurumları arasında lider olmak ve yenilikçi öğrencilerine sürdürülebilir eğitimler vermektir. Ademer Eğitim Kurumlarının hem kursiyerleri hem de eğiticileri için Türkiye’nin en yenilikçi ve en profesyonel eğitim kurumu olması öngörülmektedir.

MİSYONUMUZ

Eğitim mükemmeliyetine ve kursiyerlerine kendini adamış, tüm paylaşımcılarına aynı şeffaflık ile yaklaşan, işini tutkuyla icra eden eğitimcileriyle, tüm riskleri izleyen ve yöneten, disiplinli, bilgi ve analize dayanan bir eğitim kültürüne sahip, başarıya odaklanmış, sürekli kendisini yenileyen profesyonel bir kadro ile standartlar üzerinde teknolojik bir altyapıyı barındıran, sürdürülebilir ve geliştirilebilir büyümeye odaklı bir eğitim kurumu olarak hizmet vermeyi planlamaktadır.

 

The gallery was not found!

Maurers FX15

bursa nilüfer dişçi ankara dershane bbl istanbul çukurambar dişçi
error: Content is protected !!